Relacja z weekendowego meczu KKS Orle (27 Listopada)

powrót

II MECZ W HALOWEJ LIDZE LUZIŃSKIEJ

Mecz KKS Orle : JW Dąbrówka 3 : 0 (walkower goście nie dojechali).

W zamian za mecz ligowy rozegraliśmy mecz sparingowy z GKS Linia 2x 15 minut. Pierwsze 10 minut meczu były wyrównane w 13 minucie meczu po kontrataku gości przegrywaliśmy do przerwy 0:1.

W przerwie meczu trener dał parę wskazówek porozmawialiśmy ze sobą i zmotywowani wyszliśmy na drugą połowę. W drugiej minucie po drużynowej akcji do remisu doprowadził Dawid Cirocki który dostał podanie od Szymona Sapieha. Mecz toczył się w szybkim tempie w 6 minucie po indywidualnej akcji na 2:1 dla naszej drużyny bramkę zdobył Radosław Pokrywka. Przez następne 3 minuty GKS linia zepchnął nas do defensywy. Po głośnych wskazówkach trenera złapaliśmy drugi oddech przesunęliśmy grę do przodu i zaczęliśmy atakować rywala na ich połowie i od razu w 10minucie dało efekt Tomasz Sroka który atakował do końca obrońce wywalczył piłkę i strzelił bramkę na 3:1. Goście chcieli od razu odpowiedzieć ale na bramce stał nie zawodny Dariusz Gaffka który obronił strzał wznowił szybko grę podajac do Przemysława Elwart ten poprowadził trochę piłkę podał do Tomasz Sroka ten minął rywala i podając piłkę do Patryka Piesio który w sytuacji sam na sam z bramkarzem strzela bramkę na 4:1 ostanie 4 minut było już wyrównane ale minute przed końcem po kontrze bramkę zdobywa jeszcze Jakub Łapaj który dostal podanie od Radosława Pokrywki i mecz zakończył się wynikiem 5:1.

Dziękujemy kibicom za głośny doping i liczne przybycie i wywieszenie transparentów

Niestety nie posiadamy zdjęć z obu meczów, zachęcamy kibiców do przesyłania swoich zdjęć na adres redakcja@orlekaszuby.pl po każdym kolejnym meczu. Będziemy publikować najlepsze z nich. - Redakcja

autor tekstu: TOMASZ SROKA, 28 listopada 2011