Dodaj aktualność

Logowanie

					
załóż konto | przypomnienie hasla

Mapa Orla

Aktualności

V Spotkania z muzyką w Orlu

powrót

W niedzielę, 8. grudnia odbyły się V spotkania z muzyką w Orlu . Zaszczyciły nas swoją obecnością artystki o międzynarodowej sławie: Pani Bożena Harasimowicz (sopran) oraz Alicja Rumianowska (mezzosopran)oraz Pani profesor Krystyna Pyszkowska (fortepian).

W związku z faktem, iż rok 2019 został poświęcony wybitnemu polskiemu kompozytorowi- Stanisławowi Moniuszce, jego twórczość była tematem już piątej edycji Spotkań z muzyką w Orlu. Organizatorzy koncertu- ksiądz proboszcz Henryk Hildebrandt, Pan Andrzej Błaszak oraz chór Camerata, serdecznie dziękują wszystkim za przybycie, a wykonawczyniom za dostarczenie niezwykłych wrażeń artystycznych.

Wszystkie zdjęcia z koncertu autorstwa Wojciecha Głowienki dostępne są w galerii.

, 17 grudnia 2019

Zdjęcia

powrót

Komentarze

~Gość 2019-12-17, 16:48
Witam. Szkoda że nasz ks. proboszcz nic nie powiedział w ogłoszeniach niedzielnych (15.12.19r.), że jak to nie jest zadowolony, że tak mało mieszkańców przybyło na koncert. Druga sprawa. Jak można organizować i zapraszać na koncert gdzie 3 panie występują i zbierać na kawę? Czy nie stać naszego organisty na kupienie kilku paczek kaw? ( przeciez dostaje pensje za granie i za długie składanie i rozbudowę organ. Szkoda, ze probosz nie powie nam ile juz zgarnal za to kasy. Podbno 3000 dniowki inaczej nie oplaca wychodzic mu sie z domu. Tak zartowal kiedys. Czemu ks. Proboszcz w sprawozdaniu rocznym nie napisze nie powie nam ile wydaje na co jak w innych parafiach. A u nas jest koloryzacja co zrobił Ale kwot nie ma podane. Hmmm no tak nie powiem ile rocznie zebrałem i wydałem i pach auto z salonu jest co jakiś krótki okres. ) A panie z chóru by mogły upiec ciasta i po sprawie. Czy panie z caritasu robią jakieś zbiórki pieniędzy na organizację kiermaszu? NIE. 3. Sprawa było mówione że na niedzielnych mszach będzie grać Mateusz A p. Andrzej w tygodniu. W tym roku na roratach to jakaś masakra czumu nie chce grać piosenkę która jest wesola rytmiczna na ten rok. A śpiewa gra piosenkę poważną gdzie dzieci zasypiają. Mareusz powinien grać na roratach. Hmmm ciekawe czy p. Andrzej ma jakieś haki na proboszcza że tak to słucha? Jest parafia w Polsce gdzie organista ustala. To wymyśla jakieś zmiany rytmu śpiewania baranku Boży, chwała na wysokości, ojcze nasz tego nie idzie śpiewać. To jak po komunii robi sobie jakieś koncerty po co? A no tak nikt nie przychodzi na koncerty po plogoslawienstwie by wyszli to program po komunii.
~Gość 2020-01-04, 20:46
Szanowny Gościu! Czas na lekarza! Innego komentarza nie ma. Pozdrawiam i życzę zdrowia.